Język:

Referencje

ola_michal_slub545

Aleksandra i Michał – wesele w Haston City Hotel

Anioły Przyjęć na czele z Panią Gosią okazały się prawdziwymi Aniołami w dniu naszego ślubu. Nie wyobrażamy sobie tego dnia bez nich i ich nieocenionej pomocy. Ale zaczynając od początku – już na samym wstępie Anioły zadbały o to, by nasz wielki dzień był dopracowany w każdym calu, począwszy od wyboru indywidualnie tworzonej papeterii, poprzez dobór odpowiednich kwiatów i innych elementów wystroju, kończąc na wyborze komponujących się z całością klimatu naszego wesela słodkości do słodkiego bufetu. Nic nie umknęło czujnemu oku naszych Aniołów, co pozwoliło już na etapie przygotowań stworzyć całościową koncepcję wesela i oszczędziło nam później wszelkich stresów. Panią Gosię i jej drużynę polecamy każdemu, kto chce powierzyć przygotowanie tej wyjątkowej uroczystości, jaką jest wesele, profesjonalistkom z ogromnym wyczuciem smaku. Dla Aniołów nie ma rzeczy niemożliwych a co najważniejsze realizacja wcześniej ustalonych założeń wyszła im perfekcyjnie! Sami byliśmy w lekkim szoku, gdy zobaczyliśmy powalający efekt końcowy, nie mówiąc już o gościach ? Tak więc dzień naszego ślubu okazał się dokładnie taki, jak sobie to wcześniej wymarzyliśmy, co bez pomocy Aniołów nie byłoby możliwe.

Aleksandra i Michał


AA_180623_133845

Aleksandra i Andrzej – Niezłe Ziółka – Wesele w Karczmie Miłocin

References

To ask for help and support of Anioły Przyjęć in our wedding preparation was one of the best and easiest choices we made. We asked Anioły to help with every step of  wedding preparations: finding the place, subcontractors, organising invitations, decorations, menu (plus one thousand other small things we would never think of) and coordination at the wedding day. From the beginning we had the feeling that Małgorzata Kochanek from Anioły Przyjęć understands us well. She found absolutley perfect place, DJ, amazing decorations – all this adjusted to our taste and done in 6 months which we though is not possible with such a big event. After this time we don’t think there is such a word as „impossible” in Anioły Przyjęć dictionary. Wedding party and ceremony was prepared with attention to every little detail and at every step we did not have to be worried about anything but still had a control of what was done and planned. This took a lot of stress out of our heads. At the wedding day we had 2 coordinators from Anioły Przyjęć taking care of everything from the early morning till late night. They not only coordinated all suppliers and preparations but were also prepared for any unexpected situations (like weather or fire). Everything was so beautifil : romantic ceremony in the garden and a lot of fun after. With all the support that Anioły Przyjęć gave us during preparation and wedding itself the whole event was pure fun and pleasure for us.

Thank you Anioły Przyjęć for making ths big day really special for us. We will definietley ask for your help in future anniversary parties.

Referencje

Poproszenie Anioły Przyjęć o pomoc i wsparcie w organizacji naszego ślubu i wesela było jedną z najlepszych, a jednocześnie najprostszych decyzji jakie podjęliśmy. Poprosiliśmy Anioły o wsparcie we wszystkich etapach przygotowań: od znalezienia miejsca i wszystkich podwykonawców, poprzez wsparcie przy dokumentach, zaproszeniach, dekoracjach, menu, a kończąc na koordynacji w dniu ślubu. Do tego oczywiście miliard małych rzeczy, które po drodze wyskoczyły. Od początku współpracy czuliśmy, że Małgorzata Kochanek z Aniołów Przyjęć świetnie nas rozumie. Znalazła bajeczne miejsce ceremonii, DJ’a, opracowała cudowne dekoracje – wszystko dopasowane do naszego gustu i zorganizowane w mniej niż 6 miesięcy (choć przy tej skali przedsięwzięcia wydawało się to niemożliwe). Po przygotowaniach musimy stwierdzić, że słowo „niemożliwe” nie istnieje w słowniku Aniołów Przyjęć. Ślub i wesele było dopieszczone w najdrobniejszych szczegółach, mogliśmy kontrolować każdy aspekt przygotowań i jednocześnie nie musząc się niczym przejmować. Cała współpraca znacząco zmniejszyła stres związany z przygotowaniami, W dniu wesela od wczesnych godzin porannych do późnej nocy mieliśmy wsparcie dwóch koordynatorek z Aniołów Przyjęć. Panie nie tylko skoordynowały wszystkich dostawców i przygotowania, ale również były przygotowane a każdą ewentualność (na przykład pogoda czy pożar). Przy całym wsparciu jakie Anioły Przyjęć nam okazały przygotowania i ślub były czystą zabawą i radością dla nas.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni Aniołom Przyjęć za sprawienie, że ten jedyny dzień był naprawdę wyjątkowy dla nas. Na pewno poprosimy o pomoc przy organizacji imprez rocznicowych.

Aleksandra Śliwa – Tobis i Andrzej Tobis


Anioły Przyjęć | Organizacja wesel | Uroczystości Beaty i Stanisława

Beata i Stanisław – wesele w Pałacu Izbicko

Referencje od Beaty i Stanisława:

„Małgosiu,

to był cudowny dzień… 

byliśmy spokojni, szczęśliwi, mogliśmy skupić się na tym co najważniejsze- na celebrowaniu tych pięknych i bardzo ważnych dla nas chwil.

to wszystko dzięki Tobie! Odczuwaliśmy spokój, bo wiedzieliśmy, ze Ty jak anioł nad wszystkim będziesz czuwać… czuliśmy się jak książęca para w bajkowym świecie :)

dzięki Twojemu doświadczeniu, sprawdzonym podwykonawcom, mnóstwu świetnych pomysłów udało się stworzyć piękne i niezapomniane ślub i wesele! nasi goście byli zachwyceni!

dla nas osób zabieganych i zapracowanych Twoja pomoc na każdym etapie przygotowań była nieoceniona! 

szczerze polecamy „Anioły przyjęć” wszystkim, którym zależy na wyjątkowym przeżyciu dnia swojego ślubu!

 Beata i Stanisław”


Opinia Anioły Przyjęć | Michaela i Adrian

Michaela i Adrian – wesele w Pałacu Izbicko

Referencje od Michaeli i Adriana:

„Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować całemu zespołowi Anioły Przyjęć, a w szczególności Tobie Małgosiu, za świetną współpracę i perfekcyjną organizację wesela naszych marzeń! Ciągle słyszymy „ochy i achy” od gości: „…że na takim weselu jeszcze nie byli”,”… że było pięknie i romantycznie”, „…że słodki bufet był nie tylko smaczny, ale przede wszystkim tak śliczny, że nie mieli pewności czy to jadalna ozdoba”.

Nie tylko goście byli zachwyceni, my również! Dzień 27.06. był jak dotąd najszczęśliwszym i najpiękniejszym dniem w naszym życiu. Sprawiłaś, że byłam nie tylko zrelaksowaną Panią Młodą, ale dodatkowo czułam się jak księżniczka z bajki!
Michaela i Adrian


Opinia Anioły Przyjęć | Marta i Thomas

Marta i Thomas – wesele w Villa Park

Referencje od Marty i Thomasa:

„Chcieliśmy bardzo podziękować za organizację naszego ślubu i wesela. Był to piękny dzień i wszystko udało się wspaniale, ślub jak z bajki! Wiele gości nam mówiło, że było to jedno z najlepszych ślubów/wesel na jakim byli, niektóry nawet komentowali, że było jak na ich własnym wymarzonym ślubie. I za to bardzo dziękujemy, bo wiemy że to zasługa naszych Aniołów. Było nam bardzo miło. Dziękujemy!

Marta i Thomas”

 

Referencje od Mamy Panny Młodej:

„Zapewne Młodzi już Pani podziękowali, ja również składam podziękowanie za wykonana pracę podczas ślubu i wesela Marty i Thomasa. Wszystko wypadło pięknie dzięki Pani profesjonalizmowi i staranności. Jestem pełna uznania i zachwycona całą uroczystością. Rekomenduję Pani firmę wszystkim mamom mającym dorosłe dzieci.

Pozdrawiam serdecznie.

Jadwiga Walasek”


Opinia Anioły Przyjęć | Agnieszka i Adam

Agnieszka i Adam

Referencje od Agnieszki i Adama:

„Chcielibyśmy bardzo podziękować agencji Anioły Przyjęć a w szczególności Małgosi Kochanek za organizację i koordynację naszego ślubu oraz wesela.

Chcielibyśmy podziękować za profesjonalizm, dobrą radę w każdej kwestii oraz niesamowitą cierpliwość.

Każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik a wszystko ze sobą współgrało tworząc spójną całość.

Dziękujemy z całego serca, ten dzień naprawdę był dla nas bardzo wyjątkowy.

I jak to powiedział jeden z naszych gości: „Takie ceremonie to tylko na amerykańskich filmach” :)

Agnieszka & Adam Nowek”


Opinie Anioły Przyjęć | Marta i Michał

Marta i Michał

Referencje od Marty i Michała:

„Małgosiu,
Gorące podziękowania dla Ciebie i Aniołów Przyjęć za znakomitą organizację naszego wesela:)). Pragnęliśmy, aby ten dzień był dla nas i naszych gości wyjątkowy, a dzięki Twojej pomocy stał się najpiękniejszym dniem w naszym życiu! Dzięki Wam mogliśmy się skupić na celebrowaniu tego dnia, pozostawiając Wam wszystkie szczegóły organizacyjne. Twój dyskretny udział w przyjęciu weselnym dawał nam poczucie, że wszystko się uda! Również wiele cennych rad na etapie organizacji sprawiło, że teraz zbieramy pochwały od naszych zadowolonych gości (jak miło jest słyszeć, że na takim weselu jeszcze nie byli). Nigdy byśmy nie powiedzieli, że można się tak świetnie bawić na własnym weselu;). Małgosiu, jesteś osobą naprawdę profesjonalną, a przy tym tak serdeczną i ciepłą, że mieliśmy wrażenie, że na weselu mamy przyjaciółkę, która nad wszystkim czuwa, a nie tylko konsultantkę ślubną skupioną na wykonaniu swojego zadania. Jesteście prawdziwymi aniołami!
Z całego serca dziękujemy i żałujemy, że nie można tego przeżyć jeszcze raz,
Marta i Michał”


Opinia Anioły Przyjęć | Magdalena i Piotr

Magda i Piotr

Referencje od Magdy i Piotra:

„Serdecznie polecamy Anioły Przyjęć na czele z Gosią, która spełniła nasze oczekiwania w 100 procentach. Zadbała ona o każdy szczegół o którym my nawet nie pomyśleliśmy. Wykazała się również bardzo dużym zaangażowaniem i zrozumieniem nas oraz stylu w jakim chcieliśmy utrzymać nasze przyjęcie.

Gosia jest osobą kompetentną i profesjonalną dzięki czemu bez żadnego problemu sprosta każdemu zadaniu. Jej wiedza i doświadczenie z zakresu organizacji ślubów i wesel jest bezcenna. Dzięki niej „nasz dzień” był niezwykły i bajkowy, czyli taki jak sobie wymarzyliśmy.

Małgosia zajęła się m.in. koordynacją naszego ślubu i wesela. Dzięki czemu mogliśmy skoncentrować się na sobie tak, aby świadomie przeżyć ceremonie ślubu a na weselu zająć się gośćmi i zabawą z nimi, a nad wszystkimi pozostałymi sprawami czuwały nasze Anioły:) Nasi goście byli zachwyceni całą oprawą i organizacją.

Gosia współpracuje także ze sprawdzonymi podwykonawcami, dlatego nie musieliśmy się martwić czy zaproponowane nam firmy wywiążą się z umowy, bądź spełnią nasze oczekiwania.

Jeszcze raz gorąco polecamy Anioły Przyjęć, wszystkim parą, które chcą zorganizować wyjątkowe i niebanalne przyjęcie weselne oraz ślub.

Magda i Piotrek”


Referencje dla Anioły Przyjęć | Ania i Marcin

Ania i Marcin

Referencje od Ani i Marcina:

„13 lipca 2013 roku odbył się nasz ślub i wesele, które koordynowała Małgorzata Kochanek. Po podpisaniu umowy organizacja własnego ślubu i wesela stała się przyjemnością. Małgosia pomogła nam uporać się z załatwieniem sukienek dla druhen, znała odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań oraz udzielała fachowych porad. Zaimponowała nam swoją wiedzą i doświadczeniem. Małgosia to także dobry psycholog. To z nią mogliśmy porozmawiać, jeśli mieliśmy jakiekolwiek wątpliwości, potrafiła ukoić nerwy, rozładować stres i przywrócić nadzieję. Była wsparciem na każdym etapie przygotowań, mogliśmy się do Niej zwrócić w każdej chwili-wystarczyło wybrać numer telefonu, zadzwonić a Małgosia najszybciej jak tylko potrafiła przybiegała na spotkanie z nami. W dniu ślubnej premiery była do naszej dyspozycji, opiekowała się nami oraz pilnowała aby wszystko zostało zorganizowane zgodnie z opracowanym harmonogramem. Chcieliśmy zaznaczyć, że praca Małgosi była podporządkowana naszym wizjom i nie odbierała nam przyjemności z organizacji własnego ślubu i wesela. Jeśli więc potrzebujecie pomocy, nie warto marnować ani chwili i należy poszukać wsparcia, udać się na spotkanie z profesjonalistą-Małgorzatą Kochanek. Z czystym sumieniem polecam każdemu. Serdecznie dziękujemy naszej konsultantce ślubnej!

Ania i Marcin”


Referencje dla Anioły Przyjęć | Olga i Bartek

Olga i Bartek

Referencje od Olgi i Bartka:

„Wiele osób marzy o idealnym dniu, a jeżeli byłby to dzień tak ważny jak dzień ślubu, tym lepiej. Nie było łatwo, bo nie mieliśmy pojęcia jak do organizacji takiej uroczystości podejść, gdzie pójść najpierw, co rezerwować, jakie są ceny. Bardzo wiele czynników mogło pójść nie tak, a idealność wymaga przecież profesjonalizmu i dobrej organizacji. Wtedy postanowiliśmy że potrzebujemy takiej Jennifer Lopez z „Powiedz tak”, kogoś kto byłby w stanie pokierować wszystkim i podrzucić nam pomysły. Tak trafiliśmy do Gosi Kochanek z Aniołów Przyjęć. Miła i uśmiechnięta od początku rozumiała o co nam chodzi – o ceremonię super romantyczną i wesele całkowicie glamour. Masa pomysłów przewijających się przy każdej rozmowie, wulkan energii i otwartość na nasze dziwne zachcianki – to Gosia w pracy. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam że będzie pięknie, smacznie i wyjątkowo. Gosia poleciła nam mnóstwo usługodawców, pomogła zorganizować spotkania, oraz ułatwiła wybór. Decyzje stały się łatwe i szybkie, a każda podpowiedź cenna. Dzięki Gosi bez problemu pogodziliśmy życie zawodowe z bardzo absorbującą organizacją, była niezastąpionym łącznikiem. Z miliona pomysłów wybraliśmy te, które najbardziej nam odpowiadały, Gosia dopracowała je do perfekcji. Nietypowa muzyka na ceremonię? Nie ma sprawy. Curry z batatów w menu? Oczywiście. A gdy wszystko zostało omówione a scenariusz napisany mogliśmy w końcu czekać z niecierpliwością do godziny zero. Gdy nadejdzie ten dzień każda Para Młoda się stresuje, przejmuje i drży – nie mówię że my nie odczuwaliśmy tego wszystkiego, ale dosyć wymownym jest fakt że 45 min przed uroczystym powiedzeniem sobie „tak” my siedzieliśmy w kawiarni sącząc latte – wiedzieliśmy że wszystko pójdzie idealnie. I już zaraz wszystko się zaczęło – szliśmy do ołtarza trzymając się za ręce – aura doskonała, piękne słońce nad nami, wszystko pachnie piwoniami. Szampan wlany do kieliszków, „sto lat” odśpiewane – teraz idziemy się bawić! A sala? Jak z bajki – wszystko od dekoracji, poprzez słodki bufet aż po oświetlenie zgrało się w niesamowitą całość. Samo za siebie może powiedzieć fakt że goście w trakcie wesela podchodzili do mnie by pogratulować dopracowania wszystkiego do perfekcji :”Super menu, w życiu nie jadłem na weselu jagnięciny”, „Skąd wytrzasnęliście tego DJ-a, świetna muzyka, wszyscy się bawią!” „Nie wiedziałem że szczegóły mają znaczenie, teraz wiem, że się myliłem”, „Najlepsze wesele na jakim byłem, w kategorii wesel, wasze będzie wyznacznikiem”. Rzeczywiście zabawa była niesamowita, jedzenie pyszne a stoły piękne. My jako Para Młoda nie musieliśmy o niczym pamiętać – mogliśmy się bawić – a gdy nadchodził czas na oficjalne części imprezy, Gosia informowała nas dyskretnie o tym, a mieliśmy czas na przygotowanie. Każdy był szczerze zachwycony formą zarówno ceremonii jak i wesela, każdy szczegół zlał się w idealną całość i jesteśmy niesamowicie zachwyceni że to był pierwszy dzień naszego życia jako mąż i żona. Gosia stworzyła od zera jedno z najpiękniejszych wspomnień, które na zawsze jest już zapisane w naszej pamięci. Wspomnienie idealnego dnia.”