Język:

Ola i Jeff

Anioły Przyjęć | Organizacja wesel | Alicja w Krainie Czarów-2

Wesele Oli i Jeffa w stylu Alicji w Krainie Czarów

Marzeniem Pary Młodej było wesele jak z bajki „Alicja w Krainie Czarów”. Wspaniale było brać udział przy tworzeniu tak niesamowitej realizacji. Na efekt końcowy składało się wiele drobiazgów, filiżanki pełne kwiatów, kolorowe patery, małe dzbanuszki, klatki, klosiki i wiele więcej. Każdy stół był udekorowany w inny sposób, każdy oryginalny i ciekawy i do każdego był przypisany inny barwny bohater opowieści. Słodkiego bufetu nie powstydziłby się nawet sam Kapelusznik zapraszający na jedną ze swoich słynnych herbatek.

Taka realizacja wymagała niesamowitego skupienia się na dodatkach, które połączone w barwną całość nadały efektu tajemnicy i fantasmagorii. Wspaniale było urzeczywistnić marzenia Oli i Jeffa.

Wzruszająca humanistyczna ceremonia doprowadziła większość gości i nas również do łez i radosnego śmiechu na przemian. Ola i Jeff powiedzieli sobie „TAK” w ogrodzie pałacu, po ceremonii odbył się wesoły koktajl pod chmurką. Piękny uśmiech panny młodej towarzyszył nam przez cały okres przygotowań oraz cały dzień wesela :)

Więcej zdjęć z realizacji tego wspaniałego wesela na naszym blogu

Zdjęcia Sławek Mielnik – dziękujemy !