Język:

Plan działania

Współpraca z Aniołami Przyjęć obejmuje kilka podstawowych etapów:

 

1. Kontakt

Prosimy o kontakt drogą mailową na biuro@aniolyprzyjec.pl lub  telefoniczną +48608736544.
W mailu proszę o podanie najważniejszych informacji dotyczących Waszej uroczystości jak planowana data, miejsce, liczba gości, odeślemy do Was ankietę, która pozwoli na ustalenie zakresu usług jakie miałyby do nas należeć. Na podstawie zebranych informacji przygotujemy dla Was wstępną wycenę naszych usług i umówimy się na spotkanie.

2. Spotkanie

Podczas naszego spotkania wspólnie omówimy Wasze oczekiwania i marzenia, przedyskutujemy zakres usług, omówimy budżet, zaprezentujemy nasze możliwości. Spotkanie jest dla Was niezobowiązujące i bezpłatne. Zapraszamy.

Jeżeli mieszkacie zagranicą i spotkanie nie jest możliwe możemy umówić się na rozmowę na Skype.
Nasz nick aniolyprzyjec.pl

3. Oferta

Po analizie Waszych oczekiwań weryfikujemy i dopracowujemy ofertę, zawierającą szeroką gamę oferowanych przez nas usług i możliwości, którą przesyłamy do Was drogą mailową.

4. Decyzja i umowa

Po otrzymaniu od Was pozytywnej decyzji przystępujemy do załatwienia kwestii formalnej jaką jest podpisanie umowy między nami.

5. Organizacja i konsultacje

Zajmując się organizacją Waszych uroczystości przedstawiamy Wam propozycje multimedialne partnerów, z którymi współpracujemy. Wszystkie decyzje podejmujecie Wy, my jesteśmy od tego aby Wam jak najlepiej doradzić i znaleźć usługodawców, którzy spełniają Wasze oczekiwania. Na bieżąco informujemy o postępie prac.

6. Koordynacja

W dniu ślubu i wesela jesteśmy z Wami, pilnujemy wszystkiego, tak abyście Wy i Wasi najbliżsi mogli cieszyć się tymi magicznymi chwilami radości, wzruszeń i miłości.

7. Rozliczenia

Na Wasze życzenie zajmiemy się również rozliczeniami z usługodawcami, abyście w tak ważnym dniu nie musieli się o nic martwić.